-

an24

Komentarze użytkownika

@Autokar do Mitteleuropa czy Międzymorza? (11 stycznia 2018 17:34)

Witam i dziękuję. 
Oni pewnie tam w kancelarii nie mają żadnego autosanu czy solarisa. A Premier wziął sobie na szefa Kancelarii człowieka, którego myślenie nie jest mocną stroną. Taki numer zrobili na dzień dobry Premierowi. 

an24
11 stycznia 2018 18:10

@O sztuce i o historii słów kilka (3 stycznia 2018 18:08)

Od dawna zwracał uwagę, że przekaz w Polsce jest w rękach Kurski & Kurski. Lewicowe widzenie RON i Królestwa Polskiego ponieważ jest to w interesie Imperium Brytyjskiego, jak i Niemiec. Oni poprzez swoją agenturę będą tego pilnować. Nie po to niszczyli, aby teraz mieli się przyglądać temu, jak ktoś będzie ten przekaz zmieniał. 

Ilona Łepkowska (konsultant scenariusza córka miłującego na potegę Marksa i Engelsa prof. Tadeusza Łepkowskiego - historyka, związana z architektem Czesławem Bieleckim - tak podaje wiki. 

Co Ona może twórczego wnieść w celach przekazu propagandowego do bierzącej polityki. Kogo władza tego historia, Tak jak religia - Kogo władza tego religia. Telenowela utwierdza, że Korona Królestwa Polski (tym samym nasza tra ...

an24
3 stycznia 2018 21:32

@Marksista może być Premierem Polski, ale nie matka księdza. (16 grudnia 2017 12:46)

Dzięki za miłe przywitanie na portalu coryllusa. 

Myślę, że mamy tylko swie drogi albo idziemy w kierunku Pax Polonia lub zwijamy państwo i satjemy się częścią Zjednoczonych Stanów Europy czy Państwa Federacyjnego i zostajemy wiecznym ZASOBEM przeznaczonym do eksploatacji. Innych dróg nie ma. 

Dlatego m.in. po tym wystąpieniu w PE nie można było zmienić Premiera, patrzyć trzeba kompleksowo a nie tylko we fragmentach, co jest domeną naczelnika. Tym odwołaniem to wszystko naczelnik wywalił w powietrze. Cały przekaz dobrej zmiany i nic tego nie zmieni. Żadna propganda. Wszyscy w świecie polityki globalnej to wiedzo. Dziwię się że Morawiecki tego nie wie. Wiedzą, że można poprzez naciski na nich tupnoć i wszystko się rozleci. 
Prezes nie wyobraża sobie, ...

an24
17 grudnia 2017 15:21

@Marksista może być Premierem Polski, ale nie matka księdza. (16 grudnia 2017 12:46)

Dlatego czy Premier mówi o innowacyjnym (czyli taki, którego w Polsce nie ma) przemyśle, czy mówi o przemyśle nowoczesnych technologi aby wejść w czwarty etap rozwoju cwyilizacji. Absorpcji nowoczesnych technologi w ramach czwartego rozwoju rozwoju cywilizacji – robotyzacji, w ramach produkcji – kompleksowego produktu i zysków z akumulacji pierwotnej kapitału. Jeżeli nie myśli o tym, to znaczy, że będzie to wyłacznie innowacyja przemysłu, bedące uzupelnieniem dla gospodarek Pax Britanica i Pac Americana będących beneficjentami - robotyzacji.   Wobec tego należy zapyatać, ile i dlaczego tak drogo będzie nas kosztował ten produkt Marksa i Engelsa w postaci klasy robotniczej? Natłuczemy jej nie mniej niż w PRL-u. Taki będzie ...

an24
17 grudnia 2017 15:04

@Marksista może być Premierem Polski, ale nie matka księdza. (16 grudnia 2017 12:46)

Ten przekaz (propaganda) właśnie jest skutkiem braku powiedzenia Polakom prawdy (czyli zastepujemy propagandę poważną dyskusją o państwie i jego wiecznych interesach) o RON, faktycznym znaczeniu IRP - która powstaje z dniem uchwalenia Konstytucji 3 Maja, mamy unię personalną Królestwa Polskiego z Imperiun Rosyjskim zakończona w 1831 r. - skutki likwidacji unii w aspekcie politycznym, gospodarczym i społecznym są calkowicie przemilczane (w tym tego kto stał faktycznie za wybuchem powstań - czyli przegląd m.in. "bohaterów"). Powiedzenie prawdy o Traktacie Ryskim oraz wrześniu 1939 roku. 
Bez tego nie będzie przekazu poważnego. Beata Szydło wiedziała kim jest i co zanaczy być katolikiem i Polską. Czy Mateusz Morawiecki to wie, póki co wksazuje w ...

an24
17 grudnia 2017 14:45

@Kulisy rozmów premiera Morawieckiego z prezydentem Macronem (15 grudnia 2017 15:48)

A ja myślałem, że znają się z korporacji a tu masz tylko "z poprzednich funkcji rządowych". 
Premier Mateusz Morawiecki ponoć skrócił swój pobyt na szczycie Unii Europejskiej by zdążyć na partyjną wigilię. Widocznie premier nie przełamał się opłatkiem z Macronem - kształcił się w jezuickim liceum w Amiens, następnie w paryskiej szkole średniej Lycée Henri-IV. Uzyskał dyplom DEA z zakresu filozofii na Université de Paris X, został także absolwentem Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu. 
Macron w 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej -  specjalizują się w gwarantowaniu emisji papierów wartościowych, obrocie papierami inwestycyjnymi oraz inwestowaniu. 

an24
15 grudnia 2017 16:37

Strona 1 na 1.