-

an24

Komentarze użytkownika

@„Myśmy wszystko zapomnieli....” (25 lutego 2018 18:15)

Koszmar może być inne, że to co stało się we wrześniu 1939 z państwem polskim. Koszmarem jest że za guru polskiej prawicy - jedynego reformatora i wspaniałego Naczelnika zrobiono z człowieka, której współpracownikiem jest sekretarka Jaruzelskiego (mam wrażenie coś w rodzaju łączniczki) i ten guru polskiej prawicy, ponoć niezwykle inteligentny nie widzi w tym problemu. Ten koszmar jest uwłaczający naszej inteligencji, podobnie jak Ci wszyscy "opozycjoniści" biegający po tzw. zachodnich i izraelskich ambasadach od lat osiemdziesiątych. Potem im różen służby przypominają skąd im nogi wyrastają i komu mają służyć. 
Powtarza się koszmar Marcinkiewicza, potem kandydata na kandytata Glińskiego - który nie widzi potrzeby aby wydać wspomienia i pamięt ...

an24
25 lutego 2018 23:17

@Co się porobiło w tym Izraelu? (5 lutego 2018 14:36)

Największe doświadczenia w robieniu prowokacji mają Brytyjczycy. Zbudowali Imperium. Sierżant jest poddanym JKM. 
Natomiast żydzi poparli protestatntyzm, mimo że Ich mordowali. Największym wrogiem Ich jest Watykan i Kościół Katolicki, przeciwko nim są w stanie dogadać się z każdym. 
Dobre jest również to, że Rosja nas nie atakuje. Oznacza to, że NJS będzie. Jest mozliwość bezpośredniego porozumienia się. Chiny zawsze były przeciwnikiem eurokochozu od Władywostoku po Lizbonę, co swego czasu opowiadał minister AM. Trzeba być idiotą aby na coś takiego wokół swoich granic pozwolić.
A to oznacza, że za chwilę rura zmięknie i Amerykanom. 
Jazda się zaczyna. 
Żydzi chcą partycypować w NJS, ale na to nie powinno być zgody Polski. Chodzi też o kamie ...

an24
5 lutego 2018 21:16

@Co się porobiło w tym Izraelu? (5 lutego 2018 14:36)

Jeżeli jak to było w przypadku II RP, PRL-u, III RP - państwo nie posiada doktryny politycznej - czyli nie posiada sensu dla którego ma istnieć, to jest stworzone w wyniku gry i interesu mocarstw. Jest wypadkową tej gry. W związku z tym wszystkie instytucje państwa nie dążą do realizacji celów wynikających z doktryny politycznej, a jedynie realizują interesy tych, którzy dadzą więcej. Do wystąpienia pani ambasador niektórym budowniczym w PiS wydawało się, że będą realizować izraelsko (czyli m.in. potomków tych co budowali do 68 roku w Polsce marksizm) - anglosaskie interesy i to im zapewni sukces osobisty i ogólny. To zostało wysadzone w powietrze w związku z wystapieniem pani ambasador i potwierdzeniem słów przez Izrael ustami pana Prem ...

an24
5 lutego 2018 15:32

@Prezes Kaczyński wreszcie jasno powiedział.... (4 lutego 2018 18:26)

Jeszcze tak jedno. 
 

26 marca 1942 r. w obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau (Oświęcim), Niemcy rozpoczęli masową eksterminację ludności żydowskiej. W tym dniu do obozu przyszedł pierwszy transport 1 tys. Żydów ze Słowacji i 1 tys. Żydówek z obozu koncentracyjnego Ravensbruck. Żydów z transportów kierowano bezpośrednio, bez rejestracji i ewidencji, do komór gazowych. 7 kg gazu Cyklon-B wystarczało do uśmiercenia 1.500 ludzi. Ciągle "pracowały" (mordowały) tutaj cztery komory gazowe. Ciała masowo palono w czterech krematoriach. Dokładna liczba ofiar jest nie do ustalenia, gdyż dane były zacierane przez SS. Prawdopodobnie w Auschwitz-Birkenau zginęło 1.135.000 Żydów. Równocześnie obóz Auschwit ...

an24
5 lutego 2018 13:32

@Prezes Kaczyński wreszcie jasno powiedział.... (4 lutego 2018 18:26)

Do fragmentu, dobra wiadomość że tej pałki antysemityzmu nie użyły ani przywódcy Rosji, ani Chiny, ani Stanów Zjednoczonych. Zwłaszcza, że militarnie Chiny wchodzą do Afganistranu (będą budować tam bazę wojskową). 

 

an24
5 lutego 2018 13:02

@Prezes Kaczyński wreszcie jasno powiedział.... (4 lutego 2018 18:26)

Przerażające, jaki kaliber polityków przygotowali nam uczniowie towarzysza Wojciecha (choć chciałbym aby IPN przeprowadził badania DNA, czy to na pewno towarzysz Wojciech a nie jakaś matrioszka). 
Ich aspiracje polegają na tym aby być "kimś" w kolonii. Żadna podmiotowość im się w głowach nie mieści. Cóż to za przyjemność żyć w kolonii czy nadzorować i kontrolować (w tym nagradzać i karać) "niewolników". Życie się nie kończy z chwilą śmierci na ziemi. Powinni wiedzieć przynajmniej Ci, co się uważają za katolików, że człowiek w momencie poczęcia - Pan Bóg daje w tym momencie duszę - rodzi się do życia wiecznego. 
Natomiast gdybym był na miejscu Morawieckiego zarządał bym dymisji ministra sprawiedliwości i szefów sł ...

an24
5 lutego 2018 12:54

@Prezes Kaczyński wreszcie jasno powiedział.... (4 lutego 2018 18:26)

qwerty
A niech by to się przydarzyło nie sędziemu tylko szaraczkowi. Brak tych działań świadczy o obronie porozumień okragłostołowych. 
Kłania sie błędna w stosunku do Orbana polityka JK nie ujawnienia umów międzynarodowych wynikających z Konsnsusu Waszyngtońskiego, co zostało przełożone na "polski" w Magdalence i okragłym stole oraz wstapienia do UE. To też nie działa na korzyśc JK. 

A poza tym Eska ma rację, konferencją powinna być w bloku nr 11 Auschwitz-Birkenau. Ale minister Suski i Dworczyk na to nie wpadł. Powinien tam jeszcze siedzieć tłumacz, a Premier powinien mówić w języku polskim, a tłumacz wszystko tłumaczyć. 

Największy problem, to że nasi politycy nie chcą nauczyć sie polskiej historii (w tym I RP) od nowa, nie według ...

an24
4 lutego 2018 21:58

@Prezes Kaczyński wreszcie jasno powiedział.... (4 lutego 2018 18:26)

Nazwiska Polaków, którzy mordowali - niech Izrael poda. 

an24
4 lutego 2018 21:05

@Prezes Kaczyński wreszcie jasno powiedział.... (4 lutego 2018 18:26)

Jest oczywistą - oczywistością, że Prezydent Andrzej Duda powinien podpisać ustawę, im szybciej tym lepiej. 
Jeżeli JK i MSZ i pozostali członkowie rządu nie spodziewali się tego ataku, to znaczy iż nie nadają się do polityki. 
Jakiś czas temu napisałem, zobaczymy kto użyje pierwszy pałki antysemityzmu wobec Polski.

Okazało się, że uczynił to nie Prezydent Rosji czy USA czy Chiny (i to jest bardzo dobra wiadomość), ale uczynił to Izrael ustami ambasador i Premiera Binjamin Netanjahu. Bardzo dobrze, że stało się to co się stało. Wiemy na czym stoimy. 

Nie możemy dopuścić do sytuacji (na co też zwracam od bardzo dawna), aby nas zaszeregowali w szmrace barbarzyńców i oprawców Żydów. Będzie miało to swoje kosnsekwencje od wewnątrz i zewnątrz ...

an24
4 lutego 2018 21:01

@Ta straszna ustawa i poprzednie wypadki (1 lutego 2018 17:34)

To jest uderzenie w Międzymorze i nasi przywódcy nie powinni się dać podpuszczać jakimiś oświadczeniami departamentu stanu. 
Amerykanie nie są za Międzymorzem dlatego, że im się to podoba, ale dlatego aby Locke w ich wydaniu a więc Stany Zjednoczone pozostały Imperium kontrolującym wszystkie morza i oceany. Championami w aspekcie politycznym i gospodarczym oraz największym eksporterem produktu kultowego Uniwersytetu Harvard - demokracji. 
Izrael, Niemcy, Rosja i Wielka Brytania nie są zainteresowani żadnym międzymorzem, podmiotowym w aspekcie politycznym, gospodarczym i społecznym. 

"Samorząd żydowski (będący formą żydowskiej państwowości) był autonomiczną jednostką władz niemieckich, niezależna od Generalnego Gubernatorstwa. W 1939 żydzi automatycznie u ...

an24
1 lutego 2018 21:30

@Kittel z Wilna i z TVN, sir Mosley i św. Jan Paweł II czyli nazizm tu i ówdzie. (27 stycznia 2018 18:50)

Naczelni Kaczyński ma dużą głowę, to niech teraz myśli, jak z tego wyjść. Tak się kończy robienie polityki teoriami spiskowymi, bez uwzglednienia znanych nauce narzedzi robienia polityki - czyli przez pryzmat definicji systemów politycznych. 
Nawet dwóch miesięcy nie musiałem czekać, wskazując co oznacza obalenie rządu Beaty Szydło. 

https://www.salon24.pl/u/an24/827487,pax-polonia-a-obalanie-rzadu-beaty-szydlo-nowa-nocna-zmiana

(był w piwnicy salonowej)

Tak więc nich teraz Premier Morawiecki i Kaczyński z tymi szefami "20-kilkuletnimi" gabinetów (przecież nie mają kompleksów, a że nie znają wsłasnej historii to już inna kwestia). Niech zaproszą inne tęgie mózgi stojace za obaleniem PBS w osobach ówczesnych wicepre ...

an24
28 stycznia 2018 19:32

@Autokar do Mitteleuropa czy Międzymorza? (11 stycznia 2018 17:34)

Witam i dziękuję. 
Oni pewnie tam w kancelarii nie mają żadnego autosanu czy solarisa. A Premier wziął sobie na szefa Kancelarii człowieka, którego myślenie nie jest mocną stroną. Taki numer zrobili na dzień dobry Premierowi. 

an24
11 stycznia 2018 18:10

@O sztuce i o historii słów kilka (3 stycznia 2018 18:08)

Od dawna zwracał uwagę, że przekaz w Polsce jest w rękach Kurski & Kurski. Lewicowe widzenie RON i Królestwa Polskiego ponieważ jest to w interesie Imperium Brytyjskiego, jak i Niemiec. Oni poprzez swoją agenturę będą tego pilnować. Nie po to niszczyli, aby teraz mieli się przyglądać temu, jak ktoś będzie ten przekaz zmieniał. 

Ilona Łepkowska (konsultant scenariusza córka miłującego na potegę Marksa i Engelsa prof. Tadeusza Łepkowskiego - historyka, związana z architektem Czesławem Bieleckim - tak podaje wiki. 

Co Ona może twórczego wnieść w celach przekazu propagandowego do bierzącej polityki. Kogo władza tego historia, Tak jak religia - Kogo władza tego religia. Telenowela utwierdza, że Korona Królestwa Polski (tym samym nasza tra ...

an24
3 stycznia 2018 21:32

@Marksista może być Premierem Polski, ale nie matka księdza. (16 grudnia 2017 12:46)

Dzięki za miłe przywitanie na portalu coryllusa. 

Myślę, że mamy tylko swie drogi albo idziemy w kierunku Pax Polonia lub zwijamy państwo i satjemy się częścią Zjednoczonych Stanów Europy czy Państwa Federacyjnego i zostajemy wiecznym ZASOBEM przeznaczonym do eksploatacji. Innych dróg nie ma. 

Dlatego m.in. po tym wystąpieniu w PE nie można było zmienić Premiera, patrzyć trzeba kompleksowo a nie tylko we fragmentach, co jest domeną naczelnika. Tym odwołaniem to wszystko naczelnik wywalił w powietrze. Cały przekaz dobrej zmiany i nic tego nie zmieni. Żadna propganda. Wszyscy w świecie polityki globalnej to wiedzo. Dziwię się że Morawiecki tego nie wie. Wiedzą, że można poprzez naciski na nich tupnoć i wszystko się rozleci. 
Prezes nie wyobraża sobie, ...

an24
17 grudnia 2017 15:21

@Marksista może być Premierem Polski, ale nie matka księdza. (16 grudnia 2017 12:46)

Dlatego czy Premier mówi o innowacyjnym (czyli taki, którego w Polsce nie ma) przemyśle, czy mówi o przemyśle nowoczesnych technologi aby wejść w czwarty etap rozwoju cwyilizacji. Absorpcji nowoczesnych technologi w ramach czwartego rozwoju rozwoju cywilizacji – robotyzacji, w ramach produkcji – kompleksowego produktu i zysków z akumulacji pierwotnej kapitału. Jeżeli nie myśli o tym, to znaczy, że będzie to wyłacznie innowacyja przemysłu, bedące uzupelnieniem dla gospodarek Pax Britanica i Pac Americana będących beneficjentami - robotyzacji.   Wobec tego należy zapyatać, ile i dlaczego tak drogo będzie nas kosztował ten produkt Marksa i Engelsa w postaci klasy robotniczej? Natłuczemy jej nie mniej niż w PRL-u. Taki będzie ...

an24
17 grudnia 2017 15:04

@Marksista może być Premierem Polski, ale nie matka księdza. (16 grudnia 2017 12:46)

Ten przekaz (propaganda) właśnie jest skutkiem braku powiedzenia Polakom prawdy (czyli zastepujemy propagandę poważną dyskusją o państwie i jego wiecznych interesach) o RON, faktycznym znaczeniu IRP - która powstaje z dniem uchwalenia Konstytucji 3 Maja, mamy unię personalną Królestwa Polskiego z Imperiun Rosyjskim zakończona w 1831 r. - skutki likwidacji unii w aspekcie politycznym, gospodarczym i społecznym są calkowicie przemilczane (w tym tego kto stał faktycznie za wybuchem powstań - czyli przegląd m.in. "bohaterów"). Powiedzenie prawdy o Traktacie Ryskim oraz wrześniu 1939 roku. 
Bez tego nie będzie przekazu poważnego. Beata Szydło wiedziała kim jest i co zanaczy być katolikiem i Polską. Czy Mateusz Morawiecki to wie, póki co wksazuje w ...

an24
17 grudnia 2017 14:45

@Kulisy rozmów premiera Morawieckiego z prezydentem Macronem (15 grudnia 2017 15:48)

A ja myślałem, że znają się z korporacji a tu masz tylko "z poprzednich funkcji rządowych". 
Premier Mateusz Morawiecki ponoć skrócił swój pobyt na szczycie Unii Europejskiej by zdążyć na partyjną wigilię. Widocznie premier nie przełamał się opłatkiem z Macronem - kształcił się w jezuickim liceum w Amiens, następnie w paryskiej szkole średniej Lycée Henri-IV. Uzyskał dyplom DEA z zakresu filozofii na Université de Paris X, został także absolwentem Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu. 
Macron w 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej -  specjalizują się w gwarantowaniu emisji papierów wartościowych, obrocie papierami inwestycyjnymi oraz inwestowaniu. 

an24
15 grudnia 2017 16:37

Strona 1 na 1.